SEFOR Solutions / Speciální zvukové systémy

Speciální zvukové systémy

Naše produktové portfolio se rozrostlo o profesionální zvukové systémy které jsou navrženy odborníky ve svém oboru, a to z řad našeho nového německého obchodního partnera. PASS Medientechnik GmbH vyvíjí a vyrábí ve svých vlastních moderních zařízeních vysoce výkonné mobilní zvukové systémy a příslušenství, které jsou celosvětově známé pod značkou „VocCom Audio“. Produkty VocCom Audio poskytují širokou škálu rozsáhlých akustických řešení pro různé aplikace jak v armádě, tak v oblasti vymáhání práva. Zvukové systémy lze použít jak pro operační komunikaci, tak pro PsyOps.

Kromě veřejných oznámení na dlouhé vzdálenosti (až 5 km) lze za pomoci reproduktorů zřídit bezpečnostní zóny, které budou poskytovat varování před bezprostředními hrozbami, které mohou zachránit životy. Varovní a komunikační schopnosti zařízení nabízí tak vysokou srozumitelnost, že činí systém ideálně vhodným pro vyvíjení tzv. psychologického vlivu (PsyOps) jako žádný jiný v této kategorii. Vysoká úroveň ochrany zařízení je zaručena i v obtížných podmínkách a terénu, ať už v městském, otevřeném venkovském nebo námořním prostředí. Unikátní bezpečnostní funkce AD-HOC ™ a AP-LOCK ™ jsou nedílnou součástí našich systémů.

VocCom Audio systémy zahrnují širokou škálu příslušenství vyvinutého během let praktických zkušeností, včetně komplexního výběru možností montáže pro pozemní, námořní a vzdušné dopravní prostředky, které umožňují rychlou realizaci a přímé oslovení lidí na velké vzdálenosti.

Mezi hlavní oblasti využití zvukových systému jsou ochrana před hrozbami, vnitřní bezpečnost, požární služby, zabezpečení hranic, civilní obrana a civilní využití. Právě v těchto oblastech je přidaná hodnota zvukových reproduktorových systému využitá nejvíce. Kompaktnost, srozumitelnost a hlasitost na větší vzdálenosti, a bezpečnost uživatelů jsou hlavními výhodami reproduktorů značky VocCom Audio.

Datasheety na stáhnutí: