SEFOR Solutions / Termovizní systémy

Termovizní systémy

Všechny vlastnosti našich zařízení jsou navrženy přesně dle vašich potřeb

Termovizní systémy poskytují jedinečně kvalitní obraz a v kombinaci s technologiemi jako je laserový dálkoměr, GPS, digitální kompas, balistický kalkulátor, meteostanice a další, nabízejí komplexní řešení potřeb každého uživatele při nočním pozorování a taktické činnosti ve zhoršených viditelnostních podmínkách.

Termovizní puškohledy

Extrémně dlouhé vzdálenosti a nepříznivé podmínky přestávají být překážkou pro přesnou střelbu. Kombinace pokročilých technologií a softwarových funkcí významně přispívá k přesnosti a úspěchu taktických operací.

Termovizní binokuláry

Termovizní binokuláry jsou odolná kompaktní zařízení určená k monitorování a zaměřování cílů za špatných viditelnostních či nočních podmínkách. Jediným stiskem zjistíte přesnou GPS polohu cíle a spolu s fotografií odesíláte data do operačního střediska.

Termovizní monokuláry

Lehké a ergonomické termovizní dalekohledy odolné proti nárazu a vodě určené do těch nejdrsněšních podmínek. Funkce pro nahrávání videa a pořizování fotografií jsou doplněny 4 násobným přiblížením a různými režimy zobrazení.

Speciální termovizní systémy

Speciální pozorovací systémy vybavené termovizním a denní optikou, určené pro vozidlové a stožárové instalace. Otočné manipulátory, software pro detekci a sledování cílů umožňuje přesné pozorování na extrémně dlouhé vzdálenosti.

Systémy nočního vidění

Novinkou naší nabídky je řada produktů nočního vidění. Odolná zařízení splňující třídu odolnosti IP67 jsou chráněna proti teplotním extrémům a nabízí maximální pozorovací výkon i v těch nejnáročnějších podmínkách.