Přeskočit na obsah

O nás

SEFOR SOLUTIONS S.R.O.

O nás

V SEFOR Solutions, s.r.o., aktivně nabízíme řešení na klíč pro bezpečnostní, záchranné a silové složky od roku 2017. Úzce spolupracujeme s českou společností URC Systems, spol. s.r.o., která se od roku 1998 věnuje řešení komplexních a náročných požadavků klientů z armádních oblastí. Spolu s URC Systems sdílíme nejen know-how ale i některé komplexní systémové řešení které společně nabízíme.

Naší hlavní činností, je poskytovat jednotkám policie a integrovaného záchranného systému inovativní řešení pro zefektivnění a usnadnění vykonávaných činností. Řešení SEFOR pomohou vaší organizaci s efektivnějším prováděním jednotlivých úkonů a zároveň se zvýšením bezpečnosti. Naše produkty jsou spolehlivé, flexibilní a přizpůsobené na míru Vašim požadavkům.

Naším posláním je chránit a zachraňovat lidské životy vývojem nejmodernějších technologií pro použití ve speciálních operacích. Toho dosahujeme zaměstnáváním špičkových talentů, průběžnou komunikací s partnery a zákazníky a kulturou neustálého zlepšování.

SEFOR Solutions HQ

Kontaktujte nás!

JSME TADY PRO VÁS KAŽDÝ PRACOVNÍ DEN

Máte konkrétní dotazy k našim službám? Rádi vám na ně odpovíme, zanechte nám zprávu a my se vám ozveme s dalšími informacemi!

+420 603 986 732 matej.pupak@sefor.cz Budějovická 862/52, 140 00 Praha 4, Česká republika