Přeskočit na obsah

SEFOR Osobní policejní kamery

NEJMODERNĚJŠÍ VIDEO A AUDIO TECHNOLOGIE

Osobní policejní kamery

Rekordéry pro vymáhání práva jsou nedílnou součástí našich produktových řešení pro záznam zvuku a obrazu v oblasti vymáhání práva, které využívají různé špičkové technologie zpracování obrazu a zvuku. Díky komplexním funkcím a spolehlivému výkonu mohou být široce používány policií, bezpečnostními a záchrannými jednotkami, celní správou a dalšími donucovacími orgány.

Za pomoci našich osobních policejních kamer mohou vykonavatelé zákona použít tyto zařízení k zaznamenávání podmínek na místě činu, shromažďování důkazů, standardizaci chování při vymáhání práva, přehrávání obrazu místa činu a zajištění přesnosti a spravedlnosti vymáhání práva.

Zařízení podporuje fotografování, nahrávání videa, nahrávání zvuku, místní úložiště, infračervené noční vidění a laserové určování polohy. Výrobek má výhody malých rozměrů, nízké hmotnosti, snadného přenášení s možností ovládání jednou rukou, je dobrým pomocníkem pro oblast vymáhání práva.

Block
SEFOR Solutions
Nabízíme různé typy špičkových osobních policejních kamer
Osobní Policejní Kamera PPC 01
Osobní Policejní Kamera PPC 02
Osobní Policejní Kamera PPC 03
Osobní Policejní Kamera PPC 04
Osobní Policejní Kamera PPC 05
SEFOR Softvér VIDEOMAN

Bezpečnost a ochrana dat

Šifrovaná data, při dokování automatické stahování dat na server a mazání ze zařízení. Data z provozu nelze měnit ani do nich zasahovat.

Nejmodernější technologie

Vzdálený audio a video přístup, natáčení nočních scén díky infračervenému osvětlení a schopnost vidět tváře lidí na 3 metry a postavy lidí na 15 metrů.

Řešení na míru

Poskytujeme různé konfigurace a typy osobních policejních kamer s cílem vyhovět nejspecifičtějším požadavkům jejich koncových uživatelů.

SEFOR Solutions HQ

Kontaktujte nás!

OD 08:00 DO 18:00 (PRACOVNÍ TÝDEN)

Máte konkrétní dotazy k našim službám? Rádi vám na ně odpovíme, zanechte nám zprávu a my se vám ozveme s dalšími informacemi!

+420 603 986 732 matej.pupak@sefor.cz Budějovická 862/52, 140 00 Praha 4 Česká republika