Přeskočit na obsah

Osobní policejní kamery

NEJMODERNĚJŠÍ VIDEO A AUDIO TECHNOLOGIE

Osobní policejní kamery

Speciální policejní kamery nabízející širokou škálu praktických funkcí určených k rychlému a kvalitnímu záznamu videa a pořizování fotografií a zvukových záznamů při výkonu služby státních, vojenských, městských/obecních policejních jednotek a dalších složek IZS.

Hlavním využitím je snadné pořizování důkazního materiálu při probíhajícím zásahu či výkonu služby.

Zařízení podporuje fotografování, nahrávání videa, nahrávání zvuku, místní úložiště, infračervené noční vidění, živý přenos záznamu pomocí 3G/4G a automatické šifrování dat. Výrobek má výhody malých rozměrů, nízké hmotnosti, snadného přenášení, a možností ovládání jednou rukou a přes rukavici.

Block
SEFOR Solutions
Nabízíme různé typy špičkových osobních policejních kamer
Osobní policejní kamera PPC 02
Osobní policejní kamera PPC 04
Osobní policejní kamera PPC 05
SEFOR Software VIDEOMAN

Bezpečnost a ochrana dat

Šifrovaná data, při dokování automatické stahování dat na server a mazání ze zařízení. Data z provozu nelze měnit ani do nich zasahovat.

Nejmodernější technologie

Vzdálený audio a video přístup, natáčení nočních scén díky infračervenému osvětlení a schopnost vidět tváře lidí na 3 metry a postavy lidí na 15 metrů.

Řešení na míru

Poskytujeme různé konfigurace a typy osobních policejních kamer s cílem vyhovět nejspecifičtějším požadavkům jejich koncových uživatelů.

SEFOR Solutions HQ

Kontaktujte nás!

OD 08:00 DO 18:00 (PRACOVNÍ TÝDEN)

Máte konkrétní dotazy k našim službám? Rádi vám na ně odpovíme, zanechte nám zprávu a my se vám ozveme s dalšími informacemi!

+420 603 986 732 matej.pupak@sefor.cz Budějovická 862/52, 140 00 Praha 4 Česká republika