SEFOR Termovizní brýle

TERMOVIZNÍ ZOBRAZOVACÍ MONOKULÁR

Termovizní brýle

Nejmenší a nejlehčí termovizní světelná optika na světě. Ve srovnání s nejmenšími zařízeními našich konkurentů, má TILO poloviční rozměry a hmotnost. Rozlišení snímače lze u řady TILO-6 zvýšit na 640 × 512 pixel. Vzdálenost detekce byla prodloužena na 1 000 m. Uživateli neunikne funkce přísvitu bílým LED světlem, která je k dispozici u všech modelů TILO™.

Když se TILO sklopí a otevře se klapka čočky, stane se ze zařízení termovizní monokulár, který má velmi vysoké tepelné rozlišení až <40 mK. To téměř odpovídá výkonu větších chlazených termovizních zařízení, díky čemu umožňuje orientaci i ve vnitřních prostorách a málo dynamických prostředích. Zařízení disponuje velkým pozorovacím úhlem, až 24 °.

Nejmodernější technologie

Naše termovizní brýle využívají jedinečnou a dlouhodobě vyvíjenou technologii tepelného vidění pro ultra-kompaktní zařízení typu TILO.

Robustní vojenský design

Konstrukce odolná vůči povětrnostním vlivům činí termovizní zařízení ideální pro drsné podmínky. Pouzdro: polyamid, odolné proti rozbití za studena, vyztužené nano trubičkami; krycí okulár vyrobený z křišťálového safíru.

Řešení na míru

Neustále vyvíjíme a modernizujeme naše produkty, a zároveň rozšiřujeme náš sortiment o nové inovativní termovizní řešení. Umíme také poskytnout specifické řešení pro ty nejnáročnější klienty.

SEFOR Solutions HQ

Kontaktujte nás!

OD 08:00 DO 18:00 (PRACOVNÍ TÝDEN)

Máte konkrétní dotazy k našim službám? Rádi vám na ně odpovíme, zanechte nám zprávu a my se vám ozveme s dalšími informacemi!

+420 603 986 732 matej.pupak@sefor.cz Budějovická 862/52, 140 00 Praha 4 Česká republika