Přeskočit na obsah

GSM Catcher (IMSI/IMEI Extraktor)

SEFOR LOCALIZATION SYSTEMS

GSM Catcher (IMSI/IMEI Extraktor)

Systém GSM Catcher je určeno k lokalizaci zařízení komunikujících prostřednictvím mobilních sítí nebo na frekvenci Wi-Fi (2G/3G/4G/4G/5G/CDMA/Wi-Fi – v závislosti na typu a konfiguraci) a poskytuje technické řešení pro extrakci identifikátorů IMSI/IMEI mobilních telefonů a modemů a jejich lokalizaci.

Systém se skládá z hardwarového vybavení a speciálního softwaru určeného k provádění průzkumných operací speciálními jednotkami. Systém umožňuje zachycení a extrakci identifikátorů IMSI/IMEI mobilních telefonů a modemů, následně jejich lokalizaci a případné rušení/manipulaci s vybranými zařízeními.

Systém se obvykle dodává v jednom z následujících provedení:

Systém je kompatibilní se všemi běžně dostupnými technologiemi rádiového přístupu (“RAT – Radio Access Technology”):

K dispozici jsou řešení s různými funkcemi, od jednoduchých vícekanálových extraktorů IMSI/IMEI pro mobilní telefony a modemy se schopností lokalizovat vybraná zařízení až po vícepásmové (vícekanálové) systémy, které kromě extrakce IMSI/IMEI a lokalizace zařízení nabízejí i možnost útoku MiTM pro sítě 2G/4G.

Privátní datová síť

Vytváření privátní datové sítě pro používání v terénu bez pokrytí signálem GSM operátora.

Hromadné SMS

Rozesílání hromadných varovných/informativních SMS na vybrané telefonní čísla v dosahu GSM Catcheru.

Lokalizace zařízení

Video lokalizace, detekování foto pastí a kamer s GSM přenosem, nelegálních telefonů a volaných čísel z těchto telefonů včetně SIM karet vydaných operátory jiných nebo zájmových zemí.

SEFOR Solutions HQ

Kontaktujte nás!

OD 08:00 DO 18:00 (PRACOVNÍ TÝDEN)

Máte konkrétní dotazy k našim službám? Rádi vám na ně odpovíme, zanechte nám zprávu a my se vám ozveme s dalšími informacemi!

+420 603 986 732 matej.pupak@sefor.cz Budějovická 862/52, 140 00 Praha 4 Česká republika