Přeskočit na obsah

IP Hlasová gateway

KOMUNIKACE V MÍSTECH BEZ POKRYTÍ

PVG

je PTT (Push-To-Talk) aplikace IP hlasové gateway určená primárně pro šíření hlasového provozu sítě *PEGAS, ale i pro trunkové a taktické rádiové sítě jiných výrobců přes datový protokol IP. Systém umožňuje propojení hlasové komunikace mezi rádiovou sítí a sítí datových služeb (WIFI, GSM). Jako prostředky rádiové sítě lze použít i radiostanice v přímém režimu (direct mod). Tento systém najde uplatnění v místech s nedostatečným pokrytím rádiové sítě, kde propojí uživatele pomocí aplikace v mobilních telefonech s uživateli využívající radiostanice v místech s pokrytím sítě.

Uživatelská aplikace pro platformu OS Android a iOS – PVG Client je integrovatelná do aplikace podpory výkonu služby REDBAC nebo aplikací 3. stran. Serverová část řešení – PVG Server je integrovatelná do systému ILS pro podporu centrálního řízení oprávnění – ověřování uživatelů, centrální správy hlasových skupin („talkgroups“) a dalších funkcionalit.

AVG PTT (Push-To-Talk) aplikace zásahových týmů

AVG (ATTACK Voice Gateway) je speciální varianta PVG aplikace určena pro týmy speciálního určení. Klientská aplikace umožňuje komunikaci v týmu prostřednictvím mobilních platforem – chytré telefony/tablety a disponuje možností klíčovat bezdrátovým Bluetooth tlačítkem pro skryté nošení. Standardně je součástí řešení pro externí klíčování hardwarový kapesní ovladač s tlačítkem a/nebo aplikace pro chytré hodinky.

*PEGAS je kódové jméno pro síť TETRAPOL implementovanou v ČR.

V užívání Policie České republiky od roku 2019.

PVG
SEFOR Solutions
Push-To-Talk aplikace
PVG
Push-To-Talk systém – aplikace pro šíření hlasového provozu mezi sítí GSM a TETRA/TETRAPOL/jinými rádiovými sítěmi prostřednictvím datového protokolu IP.
AVG
ATTACK Voice Gateway – je speciální varianta PVG aplikace určená pro týmy speciálního určení a zásahové jednotky

Bezpečnostní funkce

Šifrování hlasových dat, autorizace a řídícího datového kanálu.

Flexibilita v spojení

Neomezený počet skupinových hovorů na jednom serveru.

Nezávislé pokrytí

PVG umožňuje propojení míst mimo pokrytí radiovým signálem a uvnitř budov.

SEFOR Solutions HQ

Kontaktujte nás!

OD 08:00 DO 18:00 (PRACOVNÍ TÝDEN)

Máte konkrétní dotazy k našim službám? Rádi vám na ně odpovíme, zanechte nám zprávu a my se vám ozveme s dalšími informacemi!

+420 603 986 732 matej.pupak@sefor.cz Budějovická 862/52, 140 00 Praha 4 Česká republika