Přeskočit na obsah

Zvukové systémy

VYSOCE VÝKONNÉ REPRODUKTORY

Mobilní a stacionární reproduktory

Naše produktové portfolio se rozšířilo o profesionální zvukové systémy navržené odborníky ve svém oboru z řad našeho nového německého obchodního partnera. Náš partner vyvíjí a vyrábí vysoce výkonné mobilní zvukové systémy a příslušenství ve vlastních moderních zařízeních.

Tyto zvukové systémy poskytují širokou škálu rozsáhlých akustických řešení pro různé vojenské a policejní aplikace. Zvukové systémy lze využít jak pro provozní komunikaci, tak pro PsyOps.

Kromě veřejných hlášení na velké vzdálenosti (až 5 km) lze zřídit bezpečnostní zóny s reproduktory, které varují před bezprostředními hrozbami, které mohou zachránit život. Varovné a komunikační schopnosti zařízení nabízejí tak vysokou srozumitelnost, že se díky tomu systém ideálně hodí pro rozvoj tzv. psychologického vlivu (PsyOps) jako žádný jiný v této kategorii. Vysoká úroveň ochrany zařízení je zaručena i v obtížných podmínkách a terénu, ať už v městském, otevřeném venkovském nebo mořském prostředí.

Naše nabízené zvukové systémy zahrnují rozsáhlou řadu příslušenství vyvinutého v průběhu let praktických zkušeností, včetně komplexního výběru možností montáže pro pozemní, námořní a letecké dopravní prostředky, které umožňují rychlou implementaci a přímý dosah osob na velké vzdálenosti.

Hlavními oblastmi použití zvukových systémů jsou ochrana před hrozbami, vnitřní bezpečnost, požární služba, zabezpečení hranic, civilní obrana a civilní použití. Právě v těchto oblastech se přidaná hodnota zvukových reproduktorových soustav využívá nejvíce… Kompaktnost, srozumitelnost, hlasitost na velké vzdálenosti a bezpečnost uživatele jsou hlavními výhodami reproduktorů SEFOR Audio.

Block
SEFOR Solutions
Dodáváme různé typy reproduktorů s nejmodernější technologií
AD-360-16
Řada 360° vysoce-výkonných reproduktorů
LSA-X-MK2
Bateriový vysoce výkonný reproduktor
M-215 X
Akustický vysoce výkonný směrový reproduktor
MH-360
Řada STREETHAILER® – Automobilové audio systémy
MP-900
Zpracování zvuku a dálkové ovládání
SEFOR Audio Produkty
Seznam produktů řady reproduktorů SEFOR Audio®

Bezpečnostní funkce

Jedinečné bezpečnostní prvky AD-HOC™ a AP-LOCK™ jsou nedílnou součástí našich systémů.

Vysoká srozumitelnost

Veřejná oznámení na velké vzdálenosti (až 5 km) a PsyOps jako žádné jiné v této kategorii.

Robustní provedení

Konstrukce odolná vůči povětrnostním vlivům v provedení IP65 s povlakem s odolností proti korozi C5 činí reproduktory ideálními do náročných podmínek.

SEFOR Solutions HQ

Kontaktujte nás!

OD 08:00 DO 18:00 (PRACOVNÍ TÝDEN)

Máte konkrétní dotazy k našim službám? Rádi vám na ně odpovíme, zanechte nám zprávu a my se vám ozveme s dalšími informacemi!

+420 603 986 732 matej.pupak@sefor.cz Budějovická 862/52, 140 00 Praha 4 Česká republika