Přeskočit na obsah

Naše produkty

SEFOR Trasovací systémy

Nezávislý TRASOVACÍ LOKALIZAČNÍ systém

pTRACK III. generace, verze 2.0

pTRACK III. (personal TRACKer) je mobilní zásahový systém určený pro řízení a přesnou koordinaci operačních skupin (osob/vozidel) v terénu, rozšířený o funkce diagnostiky, zobrazování a ukládání údajů o poloze.

SEFOR IP Hlasová gateway

PVG

Push-To-Talk Systém

Systém určený pro šíření hlasového provozu mezi sítí GSM a rádiovými sítěmi typu TETRA/TETRAPOL/další přes datový protokol IP. Systém umožňuje propojení hlasové komunikace mezi rádiovou sítí a sítí datových služeb (WIFI, GSM). Jako prostředky rádiové sítě lze použít i radiostanice v přímém režimu (direct mod).

Termovizní zařízení

Nejmodernější optoelektronická technologie

Vysoký výkon optických systémů, rozšířený soubor funkcí a ergonomický design termovizních systémů od SEFOR z nich činí nepostradatelné pro širokou škálu aplikací.

SEFOR Zvukové systémy

Mobilní a stacionární vysoce výkonné reproduktory

Akustická volací zařízení s dlouhým dosahem

Naše zvukové systémy jsou navrženy tak, aby poskytovaly varování, informace a pokyny na velké vzdálenosti z bezpečné vzdálenosti. Schopnost varování a komunikace nabízí tak vysokou srozumitelnost, že se systémy ideálně hodí k vyvíjení psychologického vlivu (PsyOps) jako žádný jiný v této kategorii.

Naše produktové řešení

SEFOR Portfolio

SEFOR LED Světla

Taktické světelné systémy

LED světlo SEFOR je robustní bloková konstrukce založená na technologicky vyspělém svítidle a vyměnitelné baterii SEFOR-POWER-BANK.

SEFOR PPC

Osobní policejní kamery

Rekordéry pro vymáhání práva jsou produkty naší společnosti pro záznam zvuku a obrazu v terénu, které využívají několik nejnovějších technologií zpracování obrazu a zvuku.

SEFOR MSBi

Multispektrální dalekohled

Zařízení má vynikající kvalitu obrazu a citlivost snímače pro drsné prostředí, to vše v pokročilém ergonomickém designu.

SEFOR TILO

Termovizní brýle

Nejmenší a nejlehčí termovizní brýle na světě. SEFOR TILO má velmi vysoké tepelné rozlišení až <40 mK. To téměř odpovídá výkonu velkých chlazených termovizních zařízení a umožňuje orientaci i ve vnitřních prostorách a nízko dynamických prostředích.

SEFOR SW

Software VIDEOMAN

SW aplikace pro off-line/on-line přehrávání videozáznamů z kamerových systémů (osobní, stacionární, vozidlové apod.) se současným zobrazením údajů o čase a poloze jejich pořízení nad digitálním mapovým podkladem.

SEFOR Solutions HQ

Kontaktujte nás!

OD 08:00 DO 18:00 (PRACOVNÍ TÝDEN)

Máte konkrétní dotazy k našim službám? Rádi vám na ně odpovíme, zanechte nám zprávu a my se vám ozveme s dalšími informacemi!

+420 603 986 732 matej.pupak@sefor.cz Budějovická 862/52, 140 00 Praha 4 Česká republika