Přeskočit na obsah

Naše produkty

SEFOR Trasovací systémy

Nezávislý TRASOVACÍ LOKALIZAČNÍ systém

pTRACK III. generace, verze 2.0

pTRACK III. (personal TRACKer) je mobilní zásahový systém určený pro řízení a přesnou koordinaci operačních skupin (osob/vozidel) v terénu, rozšířený o funkce diagnostiky, zobrazování a ukládání údajů o poloze.

SEFOR IP Hlasová gateway

PVG

Push-To-Talk Systém

Systém určený pro šíření hlasového provozu mezi sítí GSM a rádiovými sítěmi typu TETRA/TETRAPOL/další přes datový protokol IP. Systém umožňuje propojení hlasové komunikace mezi rádiovou sítí a sítí datových služeb (WIFI, GSM). Jako prostředky rádiové sítě lze použít i radiostanice v přímém režimu (direct mod).

Termovizní zařízení

Nejmodernější optoelektronická technologie

Vysoký výkon optických systémů, rozšířený soubor funkcí a ergonomický design termovizních systémů od SEFOR z nich činí nepostradatelné pro širokou škálu aplikací.

SEFOR Zvukové systémy

Mobilní a stacionární vysoce výkonné reproduktory

Akustická volací zařízení s dlouhým dosahem

Naše zvukové systémy jsou navrženy tak, aby poskytovaly varování, informace a pokyny na velké vzdálenosti z bezpečné vzdálenosti. Schopnost varování a komunikace nabízí tak vysokou srozumitelnost, že se systémy ideálně hodí k vyvíjení psychologického vlivu (PsyOps) jako žádný jiný v této kategorii.

Naše produktové řešení

SEFOR Portfolio

SEFOR FSP

Fast Sky Protection

Komplexní přenosné modulární elektronické řešení určené proti bezpilotním letounům (UAV).

SEFOR PPC

Osobní policejní kamery

Rekordéry pro vymáhání práva jsou produkty naší společnosti pro záznam zvuku a obrazu v terénu, které využívají několik nejnovějších technologií zpracování obrazu a zvuku.

SEFOR MSBi

Multispektrální dalekohled

Zařízení má vynikající kvalitu obrazu a citlivost snímače pro drsné prostředí, to vše v pokročilém ergonomickém designu.

SEFOR TILO

Termovizní brýle

Nejmenší a nejlehčí termovizní brýle na světě. SEFOR TILO má velmi vysoké tepelné rozlišení až <40 mK. To téměř odpovídá výkonu velkých chlazených termovizních zařízení a umožňuje orientaci i ve vnitřních prostorách a nízko dynamických prostředích.

SEFOR SW

Software VIDEOMAN

SW aplikace pro off-line/on-line přehrávání videozáznamů z kamerových systémů (osobní, stacionární, vozidlové apod.) se současným zobrazením údajů o čase a poloze jejich pořízení nad digitálním mapovým podkladem.

SEFOR Solutions HQ

Kontaktujte nás!

OD 08:00 DO 18:00 (PRACOVNÍ TÝDEN)

Máte konkrétní dotazy k našim službám? Rádi vám na ně odpovíme, zanechte nám zprávu a my se vám ozveme s dalšími informacemi!

+420 603 986 732 matej.pupak@sefor.cz Budějovická 862/52, 140 00 Praha 4 Česká republika