Přeskočit na obsah

Inovativní systém pro lokalizaci GSM zařízení

V průběhu minulého roku 2023, jsme zařadili do našeho portfolia produktů novinku v podobě tzv. GSM Catcher (IMSI/IMEI Extraktor). Tato inovativní technologie umožňuje bezpečnostním a záchranným složkám státu v případě krizových situací efektívne komunikovať s lokální populací pomocí SMS, lokalizovat stracené nebo zájmové osoby a zařízení, vytvořit privátní datovou síť a mnoho dalších…

Systém se skládá z hardwarového vybavení a speciálního softwaru určeného například k provádění průzkumných operací speciálními jednotkami. Systém umožňuje zachycení a extrakci identifikátorů IMSI/IMEI mobilních telefonů a modemů, následně jejich lokalizaci a případné rušení/manipulaci s vybranými zařízeními.

Tento systém lze užívat ve třech variantách, a to v osobní mobilní verzi v batohu (který je speciálne upraven s chladícími prúduchy a výstuhami), dále ve verzi připevněné na dronu dle potřeb zákazníka a také ve verzi pro vozidla. Verze ve vozidle je nejvýkonnější a umožňuje monitorovat až 24-kanálů včetně video lokalizačního systému UVL. Tento systém je umístěn na obou stranách vozidla v zadní části a to tak aby byl co nejméně nápadný.

Pro více informací klikněte na odkaz.