Přeskočit na obsah

I my jsme se podíleli na předání nových unikátních vozů pro PČR ve variantě JUPITER a C2VAN

Ve dnech 27.01.2022 a 03.02.2022 jsme ve spolupráci s hlavním řešitelem URC Systems a dalšími společnostmi ELVIA a Audiopro, úspěšně odevzdali PČR tři speciální vozidla.

JUPITER

První předání dvou vozidel ve variante C2VAN (MMC – Mobilní monitorovací a spojovací centrum) se uskutečnilo ve spolupráci s policisty z odborů cizinecké policie Krajského ředitelství policie kraje Karlovarského a Libereckého. Vozidla značky Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI/KAWA/XL AWD ve variantě MMC bude policie v letošním roku přebírat ještě devětkrát.

C2VAN

Druhé předání, technologicky špičkového systému ve variantě MOC (Mobilní operační centrum) “JUPITER“, bylo po úspěšných akceptačních testech a školení obsluh PČR odevzdáno týden po odevzdání vozů C2VAN. Jedná se o vozidlo Mercedes-Benz Arocs 2542 L NR se speciální nástavbou vyrobenou v České republice.

Naše společnost se podílela na obou projektech pro PČR, spolupracovali jsme na řešení dané problematiky a dodali jsme hned několik inovativních produktů z našeho portfolia pro potřeby policie.

pTRACK III. generace

Další informace můžete nalézt zde:

https://www.policie.cz/docDetail.aspx?docid=22680917&docType=ART

https://tydenikpolicie.cz/prazska-specialni-poradkova-jednotka-disponuje-novym-stabnim-vozidlem/

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=d64-EW5xo5U

https://www.youtube.com/watch?v=7TBF9TIEiaw